Call Us: (+372) 5551 8498

0 items: €0.00

English Estonian

Free shipping on orders over 49€

Müügitingimused

 

Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: Klient) ja 4allkids.eu ostukeskkonna (edaspidi: 4allkids) omaniku Aderdiin OÜ vahel 4allkids.eu e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad 4allkids e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 

4allkids´il on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata alljärgnevatel juhtudel: (a) kaup on laost otsa saanud, (b) kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti inimliku eksituse või süsteemivea tõttu. Kui 4allkids´il ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Kliendiga ühendust e-maili või telefoni teel ning tagastatakse tellimuse summa juhul, kui klient on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

 

Müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

4allkids jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kauba hindadele lisandub kohaletoimetamise tasu kui ei ole täidetud tasuta transpordi tingimusi vastavalt kehtestatud transpordi tingimustele.

Olge Kliendi andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Leping jõustub) alates tellimusekinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest 4allkids (Aderdiin OÜ) arvelduskontole.

Kui 48H (tööpäeva) jooksul peale tellimuse esitamist ei ole raha Aderdiin OÜ kontole laekunud, siis tellimus tühistatakse. Tellimus vormistatakse ja transporditakse 100%-se ettemakse puhul.

 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse vaid Eesti piires. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tooted postitame Kliendile hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Antud tarneaegadele tuleb juurde Eestisisese postiliikumise aeg 1-3 tööpäeva. Kui kohaletoimetamise viisiks on valitud Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaat, saadetakse Kliendi poolt märgitud e-postile või telefoninumbrile uksekood, millega saab kauba kätte.Kui Klient valib postkontori teenuse, siis peale paki saabumist Kliendi poolt tellitud postkontorisse, saadab postiasutus temale vastava teate. Tellimuse vormistamisel tuleb kontrollida esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. 4allkids ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest

 

Ümbervahetamine ja tagastamine

Kui kaup ei vasta Kliendi ootustele, on tal õigus kaup ümber vahetada samaväärse toote vastu kuni 14 päeva jooksul peale saadetise kättesaamist. Asja ostmise puhul algab tähtaeg asja üleandmisest Kliendile (VÕS § 56). Enne vahetust tuleb Kliendil sellest teavitada kirjutades e-posti aadressile: info@4allkids.eu Kirjas märkige oma nimi, tellimuse number, toote nimi, vahetustoode ja suurus ning vahetuspõhjus. Ning seejärel teavitame Klienti edasi. Klient peab tagastama kasutamata kauba terves originaalpakendis

Kui kaup ei vasta Kliendi ootustele, on Kliendil õigus kaup tagastada. Tagastamissoovist saab 4allkids´ile teatada kuni 14 päeva jooksul peale saadetise kättesaamist. Asja ostmise puhul algab tähtaeg asja üleandmisest tarbijale (VÕS § 56). Enne tagastamist tuleb Kliendil sellest teavitada kirjutades e-posti aadressile: info@4allkids.eu. Kirjas märkige oma nimi, tellimuse number, tagastatav toode, tagastamise viis ja põhjus. Toote tagastamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on küljes originaaletiketid ning toode on originaalpakendis. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Kaup tuleb antud aja jooksul saata järgmistesse pakiautomaatidesse:

* Itella: Tallinna Lasnamäe Prisma

* Omniva: Tallinna Lasnamäe Prisma

* Omniva postipakiga aadressil Aderdiin OÜ, Arbu 11-19, 13617 Tallinn.

4allkids ei võta vastu lunapakina saadetud tagastusi.

Tagastamisele kuuluv kaup pakendada korralikult.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kliendi ja 4allkids vahel seoses 4allkids e-poe vahendusel toodete tellimise/ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

 

Vastutus

Tootepildid on illustratiivse tähendusega. Kauba suurustega tekkinud küsimustes vastame meeldeldi enne tellimuse esitamist - info@4allkids.eu. Paljude toodete piltide allon ära toodud ka mõõdutabelid.Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. 4allkids jätab endale õiguse loobuda müügist olukorras, kus tehnilise vea tõttu on e-poes pakutava toote hind muutunud/muudetud võrreldes vastava toote tavalise turuhinnaga ebamõistlikult odavaks ja 4allkids ei ole kauba juures eraldi märkinud, et tegemist on tema poolt kaubale kehtestatud erihinnaga ning müüja ei ole kaupa ostjale veel ära saatnud/üle andnud. 4allkids´il on õigus sellisest tehingust taganeda 3 tööpäeva jooksul alates sellisest vigase hinnaga sõlmitud tehingust teadasaamisest. 4allkids kohustub tehingust taganemise korral hiljemalt 10 kalendripäeva jooksul tagastama Kliendile tema poolt kauba eest tasutud hinna ja transpordikulu.

4allkids ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida 4allkids ei saanud mõjutada ning mille saabumist 4allkids ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

4allkids kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. 4allkids edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. 4allkids saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.